ЗАВРШЕН ПРВИ НАСТАВАК ПЕТЕ РЕДОВНЕ СЈЕДНИЦЕ, ДРУГИ ЗАКАЗАН ЗА ШЕСТ ДАНА

Почетак наставка пете редовне сједнице почео је инцидентом, када је предсједник Скупштине општине, Мирко Буквић неовлаштено уживо преносио ток сједнице путем друштвене мреже Фејсбук, на шта је реаговао начелник општине, Дарко Томаш.

Сједница је прекинута и након сат времена паузе поново настављена.

У наставку скупштнског засједања, одборници локалног парламета усвојили су Програм кориштења средстава за унапређење пољопривредне производње у 2021. години, Одлуку о проширеним правима социјалне заштите у општини Прњавор за 2021. годину, Информацију о стању криминалитета, јавног реда и мира и безбједности саобраћаја на подручју општине Прњавор у 2020. години, Одлуку о економској цијени услуге Јавне установе Дјечији вртић “Наша радост“ Прњавор за 2021. годину.

На 24. тачки дневног реда, Извјештај о извршењу буџета општине Прњавор за период од 01.01.-31.12.2020. године сједница је прекинута, а други наставак пете редовне сједнице заказан је за 29. јуни у 15.00 часова.