ВЛАДО ЖУНИЋ ПРЕДСЈЕДНИК ОДБОРА ЗА БОРАЧКО-ИНВАЛИДСКУ ЗАШТИТУ, ГОРАН ШАРЧЕВИЋ ЗАМЈЕНИК ПРЕДСЈЕДНИКА

На првој (конститутивној) сједници Одбора за борачко-инвалидску заштиту која је одржана у петак, 12. фебруара, за предсједника овог Одбора једногласно је изабран Владо Жунић одборник СНСД-а, док је за његовог замјеника изабран Горан Шарчевић, одборник ДНС-а.

Сједници Одбора за борачко-инвалидску заштиту присуствовала су четири члана (Синиша Малешевић, Горан Шарчевић, Богољуб Санчанин и Бориславко Пеулић), док је Владо Жунић био оправдано одсутан.

У току сједнице члановима су уручене одредбе Пословника о раду Скупштине општине Прњавор, које регулишу питања из надлежности сталних радних тијела Скупштине општине Прњавор.