У СРИЈЕДУ СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ

Колегијум Скупштине општине одржао је сједницу на којој је усвојен приједлог да се у сриједу, 28. септембра одржи 15. редовна сједница Скупштине општине, са 12. тачка дневног реда.

На дневном реду, између осталог, налази се Приједлог одлуке о покретању поступка за додјелу статуса града Општини Прњавор, Приједлог одлуке о измјени Одлуке о организовању Јавне установе Центар за културу Прњавор, као и Приједлог одлуке о давању на поклон путничког аутомобила Општинској организацији Црвеног крста Прњавор и давању сагласности начелнику општине за потписивање Уговора о поклону.

На 15. редовног сједници, одборници локалног парламента гласаће о разрјешењу, а затим и именовању, чланова Одбора за жалбе, Управног одбора ЈУ Центар за културу и ЈЗУ Дом здравља Прњавор, као и избору једног члана Комисије за питања младих и Одбора једнаких могућности.

Сједница почиње у 9.00 часова.