У ЧЕТВРТАК СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ

На сједници Колегијума Скупштине општине одлучено је да 20. редовна сједница Скупштине општине буде одржана у четвртак, 23. фебруара.

На дневном реду налазе се двадесет двије тачке, између осталог, Приједлог одлуке о проширеним правима социјалне заштите у општини Прњавор за 2023. годину, Приједлог одлуке о утврђивању назива Улице Љубинка Рапић, Приједлог одлуке о утврђивању назива Улице Пословна зона Вијака, Приједлог одлуке о висини вриједности непокретности по зонама на територији општине Прњавор, Приједлог одлуке о утврђивању просјечне коначне грађевинске цијене једног m2 корисног стамбеног и пословног простора у 2022. години за подручје општине Прњавор, Приједлог одлуке о висини накнаде за уређење градског грађевинског земљишта, Приједлог одлуке о измјенама и допунама Одлуке о условима, начину коришћења, организацији и начину наплате паркинга на јавним паркиралиштима на подручју општине Прњавор, Програм за рјешавање питања из области борачко- инвалидске заштите у општини Прњавор за 2023. годину, као и извјештај за прошлу годину, Информација о захтјеву комуналних предузећа „Парк“ а.д. Прњавор и „Водовод“ а.д. Прњавор за корекцију цијена услуга, рјешења о разрјешењу и именовању вршилаца дужности начелника одјељења Општинске управе општине Прњавор, као и неколико одлука о продаји непокретности у својини општине.

Сједница почиње у 9.00 часова, у сали Скупштине општине.