СВЈЕТЛАНА МАЛИЋ ПРЕДСЈЕДНИК КОМИСИЈЕ ЗА ДРУШТВЕНЕ ДЈЕЛАТНОСТИ, ЗАМЈЕНИК ПРЕДСЈЕДНИКА ВУКАШИН БАЦКОВИЋ

На првој (конститутивној) сједници Комисије за друштвене дјелатности која је одржана у сриједу, 17. фебруара, за предсједника ове комисије изабрана је Свјетлана Малић, одборник СНСД-а, док је за њеног замјеника изабран Вукашин Бацковић, одборник СДС-а.

Сједници Комисије за друштвене дјелатности присуствовала су три члана (Миле Шљивић, Вукашин Бацковић и Сретко Маринковић). Чланови Свјетлана Малић и Дамир Савић су били оправдано одсутни.

У току сједнице члановима су уручене одредбе Пословника о раду Скупштине општине Прњавор, које регулишу питања из надлежности сталних радних тијела Скупштине општине Прњавор.