ШЕСТА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ЗАКАЗАНА ЗА ОСМИ СЕПТЕМБАР

Шеста редовна сједница Скупштине општине Прњавор биће одржана у сриједу, осмог септембра, одлучено је данас на сједници скупштинског колегијума. На дневном реду шестог скупштинског засједања наћи ће се 22 тачке дневног реда.

Одборници локалног парламента расправљаће, између осталог о, приједлогу рјешења о разрјешењу и именовању вршиоца дужности секретара Скупштине општине, приједлогу рјешења о разрјешењу и именовању вршиоца дужности директора ЈЗУ Дом здравља Прњавор, приједлогу рјешења о разрјешењу и именовању вршиоца дужности директора ЈУ Дјечији вртић „Наша радост“, Приједлогу одлуке о комуналним таксама, Нацрту пословника о раду Скупштине општине Прњавор, Информацији о вршењу инспекцијског надзора на подручју општине Прњавор за период 1.1-31.12.2020. године, Информацији о организовању и наплати комуналне накнаде у 2020. години, Информацији о коришћењу јавних површина за 2020. годину, Информацији о раду Јавног предузећа „ДЕП-ОТ“ д.о.о. Бања Лука за 2020. годину, Информацији о раду Правобранилаштва Републике Српске – Сједиште замјеника правобраниоца Бања Лука, за период од 1.1-31.12.2020. године, те неколико одлука о продаји непокретности у својини општине Прњавор.

Сједница почиње у 10.00 часова у хотелу „Нови Национал“.