ОДРЖАНА СЈЕДНИЦА КОЛЕГИЈУМА СКУПШТИНЕ

Колегијум Скупштине општине Прњавор на сједници одржаној у петак, 10. јула разматрао је и усвојио записник са 33. сједнице Колегијума, те утврдио је датум и вријеме засиједања 32. редовне сједнице Скупштине општине и приједлог дневног реда.

Редовна сједница Скупштине општине, 32. по реду биће одржана у понедјељак, 20. јула а на дневном реду наћи се се 26. тачака.

Сједници Колегијума Скупштине присуствовали су Жељко Симић, предсједник Скупштине општине, Миро Шикарац, потпредсједник Скупштине општине, Дражен Микић, испред Клуба СНСД, Славиша Јењић, испред Клуба СДС, Богољуб Санчанин, испред Клуба независни, Милорад Кондић, испред Клуба петица и секретар Скупштине општине, Срећко Аулић.

Сједницом Колегијума предсједавао је Жељко Симић, предсједник Скупштине општине.