ИЗАБРАНО НОВО ПРЕДСЈЕДНИШТВО СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ: ЖЕЉКО СИМИЋ, ПРЕДСЈЕДНИК СКУПШТИНЕ, НЕБОЈША ТОДИЋ, ПОТПРЕДСЈЕДНИК

Жељко Симић из СНСД-а изабран је за новог предсједника Скупштине општине Прњавор. Симић је у више мандата био одборник Скупштине општине, а дужности предсједника Скупштине обављао је у мандату 2016-2020, као и у мандату 2008 – 2010. године.

За потпредсједника Скупштине општине изабран је Небојша Тодић из НДП-а, док је за вршиоца дужности секретара Скупштине општине изабран Срећко Аулић.

Одборници Скупштине општине изабрали су Славишу Миланковића, за замјеника начелника.

За вршиоца дужности начелника одјељења Општинске управе изабрани су Свјетлана Кузмановић/Одјељење за општу управу, Александар Његомировић/Одјељење за финансије, Далибор Прерадовић/Одјељење за стамбено – комуналне послове и инвестиције, Брано Жунић/Одјељење за просторно уређење, Срђан Томић/Одјељење за борачко – инвалидску заштиту, Љубиша Шикарац/Одјељење за локални и економски развој и друштвене дјелатности, Мирела Милијаш/Одјељење за инспекцијске послове и Мишо Вујић/Одјељење за пољопривреду, водопривреду и шумарство.