У ПОНЕДЈЕЉАК СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ

Сједница Скупштине општинe биће одржана у понедјељак, 20. маја са почетком у 9.00 часова. На дневном реду 25. сједнице, која је првобитно била заказана 15. маја, па одгођена због вандредних околности изазваних поплавама, наћи ће се двадесет тачака. Одборници локалног парламента разматраће, између осталог, више одлука о начину и условима продаје непокретности у власништву општине Прњавор, извјештаје о раду Правобранилаштва Републике Српске, Сједиште замјеника Бања Лука и ЈП „ДЕП – ОТ“, Регионална депонија Бања Лука за прошлу годину, Информацију о стању криминалитета, јавног реда и мира и безбједности саобраћаја на подручју општине Прњавор у 2018. години, консолидован извјештај о извршењу буџета за прошлу годину, као и Извјештај о реализацији Плана утрошка средстава за техничко опремање Територијалне ватрогасне јединице, изградњу објеката које користи Територијална ватрогасна јединица за своје активности и чување ватрогасне опреме за 2018. годину и План утрошака средстава за техничко опремање Територијалне ватрогасне јединице, изградњу објеката које користи Територијална ватрогасна јединица за своје активности и чување ватрогасне опреме за 2019. годину.

Дневни ред 25. сједнице Скупштине општине Прњавор

There are no comments yet