СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ЗАКАЗАНА ЗА 20. МАРТ

На сједници Колегијума Скупштине  одржаној данас, усвојен је скраћени записник са претходне сједнице, као и приједлог дневног реда 24. сједнице Скупштине општине. Сједница локалног парламента је заказана за 20. март (сриједа), а одборници ће, између осталог, разматрати у форми приједлога Одлуку о додјели општинских награда и признања у 2019. години, Одлуку о усвајању Плана имплементације Стратегије развоја општине Прњавор за периоду 2019-2020. године, Одлуку о усвајању Плана капиталних инвестиција општине Прњавор за период 2019-2021. година, те у нацрту Одлуку о радном времену у угоститељским, трговинским, занатским, услужним и другим објектима на поручју општине Прњавор. Одборници локалног парламента разматраће и извјештај о раду начелника општине и Општинске управе за прошлу годину, као и извјештаје о пословању, те програме рада јавних установа и предузећа. Сједница почиње у 09:00 часова.

Обавјештење за јавност о одржавању 24. сједнице Скупштине општине